Novobud IN
Novobud IN
Львов
Показать телефон
Рекомендовать

Продажа коммерческой недвижимости (4)

  • Novobud IN
    185 000 $
    1 379 $/м²

    Галицкая ул., (Будинок)

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ
    ЖК PERFECT LIFE
    многофункциональное помещение
    134.2 м²
    2025 год постройки
    1 нед. назад
    Фасадна комерція 134 м² | ЖК Perfect Life Ціна: 201 000 $ (1 500 $/м²) | БЕЗ КОМІСІЇ Основні характеристики: Площа: 134.2 м² Поверх 1-й (фасадне розташування). Планування: Вільне (open space), що дозволяє адаптувати приміщення під будь-які технічні вимоги. Локація: ЖК Perfect Life Постійний трафік: Комерція розташована безпосередньо в житловому масиві. Мешканці комплексу — це ваша готова та лояльна аудиторія. Варіанти використання: Завдяки великій площі та фасадному входу, приміщення ідеально підійде під будь який вид діяльності Це ліквідний актив у районі, що активно розвивається. Телефонуйте — надам детальну інформацію та організую показ!
    Риелтор
  • Novobud IN
    185 000 $
    1 381 $/м²

    Галицкая ул., (Будинок)

    ГОРЯЧЕЕ БЕЗ КОМИССИИ
    ЖК PERFECT LIFE
    многофункциональное помещение
    134 м²
    сегодня
    Продаж комерційного приміщення 134 м у ЖК Перфект Лайф вул.Галицька 1А, Винники Здано в експлуатацію Поруч - робить ремонт супермаркет "Близенько" Чудово підійде для будь-якого бізнесу Загалом, сам комплекс налічує 404 квартири + 225 квартир ЖК Парус Комфорт Перший поверх, фасадний вхід, панорамні вікна Раціональне правильне планування Вікна з обох сторін приміщення Класна ціна! 1500 дол.м Телефонуйте! Можна оглянути
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • Novobud IN
    67 500 $
    2 103 $/м²

    Ткацкая ул., (Будинок)

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ ЖК D8
    помещение свободного назначения
    32 м²
    2025 год постройки
    1 нед. назад
    Компактна комерція 32 м² | ЖК D8 (Бізнес-клас) Мала площа це найліквідніший актив на ринку комерційної нерухомості. Площа: 32.10 м² Стелі 3 м Монолітно-каркасна технологія, стіни з керамоблоку, утеплення мінеральною ватою (висока шумо- та теплоізоляція). Здача: IV квартал 2026 року. У будинку всього 34 квартири татус бізнес-класу гарантує платоспроможних мешканців та клієнтів. Контроль доступу та наявність підземного паркінг Район: вул. Ткацька (Замарстинівська) Активна забудова локації та близькість до центр Телефонуйте — надам деталі та прорахунок окупності!
    Риелтор
  • Novobud IN
    57 500 $
    1 085 $/м²

    Роксоланы ул., 153

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК R2 Residence
    многофункциональное помещение
    53 м²
    1 мес. назад
    Без комісії! Продаж комерційного приміщення в ЖК R2 Residence. Залізничний р-н. вул. Роксоляни, Левандівка Дуже перспективна локація,розбудовується Загалом у ЖК 7 секцій, 438 квартир Комерція чудово підійде для магазину, салону-краси, офісу тощо Секція: 5 ЗДАНО Фасадне приміщення. Площа: 53м2. Поверх: 1\12. Вікна на Західну сторону Вхід через тамбур Телефонуйте! Можна оглянути
    PRO аккаунт
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?